Oppo R817 – hudební smartphone z Číny

3

Pokud náš web sledujete pravidelně a pozorně, určitě pro vás Oppo nebude žádnou velkou neznámou. Tato čínská společnost, která se po celém světě proslavila například nejtenčím smartphonem a levným čtyřjádrovým tabletofonem, nyní přichází s hudebním telefonem Oppo R817. Smartphony s Androidem a hudebními funkcemi nejsou příliš častým jevem, proto se na tuto čínskou novinku podíváme trochu podrobněji.

Oppo R817 je vybaven technologií Dirac HD Sound, která by měla zajišťovat čistý stereo zvuk s hlubokými basy a širokými možnostmi přizpůsobení. Bez dodatečného softwaru by si telefon měl poradit nejen s běžnými zvukovými formáty, ale také soubory FLAC, OGG, AMR, APE a hudebními seznamy CUE. Výhodou je také předinstalovaný software pro automatické vyhledávání textů písní a obalů hudebních alb. V balení bychom měli najít kvalitnější sluchátka.

Další výbava už příliš ohromující není. Oppo R817 má 4″ IPS displej s rozlišním 800 x 480 pixelů, dovujádrový procesor MTK6577 taktovaný na 1 GHz, 1GB RAM, 4GB vnitřní paměť s podporou microSD karet, 8mpx zadní fotoparát s autofokusem a LED bleskem, 2mpx přední kameru pro videhovory, 1710mAh baterii a Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

DualSIM verze telefonu Oppo R817 je v prodeji za 369 dolarů, v přepočtu zhruba 7380 Kč.

zdroj: gb, gc

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here