Oppo N1 CyanogenMod Edition se dnes dostalo do prodeje

0

Dnes, tedy na Štědrý den, byl zahájen prodej prvního smartphonu s předinstalovaným CyanogenModem. Jedná se o dlouho očekávanou limitovanou edici Oppo N1.

Oppo N1 CyanogenMod Limited Edition
Limitovaná edice Oppo N1 zaujme nejen předinstalovaným CyanogenModem, ale také stylovým balením i příslušenstvím

Oppo N1 CyanogenMod Limited Edition je vybaven oblíbenou komunitní ROM už po vybalení z krabice. Celý projekt navíc nedávno posvětil samotný Google, a tak v telefonu najdete předinstalované jeho známé aplikace včetně Gmailu nebo Google Maps. A novinky se netýkají jen softwaru, limitovaná edice Oppo N1 je uložena ve stylové krabičce, která obsahuje samolepky a ochranný obal s maskoty Oppo i CyanogenModu

Součástí základního balení je stejně jako u běžné verze smartphonu inteligentní klíčenka O-Click s podporou Bluetooth, která upozorní na nové notifikace, umožní dálkově ovládat fotoaparát nebo usnadní nalezení ztraceného telefonu. Stejná zůstala i cena, takže za Oppo N1 s 16GB vnitřní pamětí zaplatíte 449 eur, v přepočtu asi 12 350 Kč.

Oppo N1 je vybaveno 5,9″ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů,  čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 600 taktovaným na 1,7 GHz a 2GB RAM. Nejzajímavějším prvkem výbavy je nejspíš 13mpx fotoaparát umístěný na otočné konstrukci, který je možné podle potřeby používat jako přední či zadní.

Potěší také použití baterie o nadprůměrné kapacitě 3610 mAh a dotyková ploška označovaná jako O-Touch, která se nachází na zadní straně smartphonu. Oppo N1 je tedy možné pomocí dotykových gest ovládat aniž byste se dotkli displeje. Rozměry smartphonu jsou 170,7 x 82,6 x 9 mm a hmotnost se zastavila na hodnotě 213 gramů. Kompletní výbavu Oppo N1 naleznete zde.

Oppo N1 (3)

Pokud vás novinka zaujala, můžete si ji objednat z internetového obchodu Oppo Style, který nabízí dvouletou záruku, dopravu zdarma a odeslání ze země EU, díky čemuž nemusíte řešit platbu DPH. A nezapomeňte, že k dispozici je jen omezené množsví kusů, takže s nákupem příliš neotálejte.

zdroj: Oppo Style

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here