Oppo Find 7: první fotografie odhalující design

0

Z oficiálních i neoficiálních zdrojů už poměrně dlouho známe velkou část výbavy chystaného smartphonu Oppo Find 7. Až donedávna však zůstával zahalen tajemstvím design čínské novinky. Tento týden však smartphone prošel certifikací telekomunikačních zařízení TENAA, která nám odhalila podobu zařízení ze všech úhlů.

oppo find 7 tenaa 1oppo find 7 tenaa 3oppo find 7 tenaa 2

Vzhledově novinka navazuje na předchozí vlajkovou loď Oppo Find 5. Tělo přístroje bude opět z plastu, konstrukci by však měl zpevňovat kovový rám. Find 7 by mohlo mít odnímatelný zadní kryt, který umožní přístup k baterii. Na čínské sociální síti Weibo to nedávno naznačil sám výrobce. K představení smartphonu údajně dojde příští měsíc v Pekingu.

Oppo Find 7 nejspíš přijde ve dvou variantách, které se budou lišit rozlišením 5,5″ displeje. Dražší varianta by měla nabídnout Ultra HD rozlišení, konkréně 2560 x 1440 pixelů. V nabídce by však nejspíš bude také druhá verze, která bude mít jen Full HD rozlišení. Oppo Find 7 by měl dále mít čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 3GB RAM, 13mpx fotoaparát, 4000mAh baterii a operační systém Android 4.3 Jelly Bean.

zdroj: Gizchina

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here