Oppo Find 7 bude mít kovový rám (uniklé fotografie)

0

Ohledně Oppo Find 7, očekávané vlajkové lodi, již na internetu kolují zvěsti delší dobu, některé informace potvrdil i samotný výrobce prostřednictví sociální sítí. Nyní se objevily fotografie, které by mohly být předzvěstí kovového rámu tohoto zařízení.

comparazione_find7_oppoN1

Nadšenci do mobilních technologií čekají se zatajeným dechem a doufají ohledně nového modelu výrobce Oppo jen v to nejlepší. Podíváme-li se zpětně na představená zařízení, Oppo vždy přišlo s něčím přelomovým. U modelu N1 to byl například otočný fotoaparát. Není proto divu, že každá uniklá či zveřejněná informace o chystaném zařízení se velmi rychle rozkřikne. Nyní unikly fotografie rámu, který by měl být základem právě pro Find 7.

oppo-find-7-alloy-frame-1_featured

oppo-find-7-alloy-frame-6

Jako první se fotografie rámu objevily na sociální síti Weibo, odkud je pak převzal server Gizchina.it. Kromě fotografií ukazujících vzhled se objevily ještě dvě další, které ukazují velikost rámu. Ten by měl být 152.76 mm vysoký a 75.22 mm široký. Velikost by tak mohla odpovídat zařízení, které má okolo 5.5″, což je velikost, kterou podle výrobce bude Oppo Find 7 mít.

oppo-find-7-alloy-frame-2oppo-find-7-alloy-frame-8

Oppo na svém facebookovém profilu postupně zveřejňuje informace o chystaném modelu. Ohledně materiálu použitého k výrobě však zatím žádná zmínka nepadla. Poslední zveřejněný příspěvek se týká Oppo N1 a jako klíčové prvky uvádí minimalismus a solidní konstrukci. Právě to by mohla být narážka na kvality, které bude mít i příští model. Oppo totiž tuto strategii razí u všech svých modelů.

Jakou výbavu bude zařízení nakonec mít, je prozatím ve hvězdách. Ohledně potvrzené a spekulované výbavy jsme vám psali zde.

Zdroj: Gizchina.it

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here