Oppo Find 5: první fotografie, video a informace o ceně

1

Na internetu se před nedávnem objevily další informace o chystaném smartphonu Oppo Find 5. Tato čínská novinka zaujme hned několika svými vlastnostmi: velkým displejem s extrémním rozlišením, minimální tloušťkou a výbornou cenou.

Oppo Find 5 má 5″ IPS displej s rozlišením 1920×1080 obrazových bodů, což znamená jemnost dipleje 441 ppi. Ve výbavě dále nalezneme čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz, 2GB RAM, 12mpx fotoaparát s CMOS čipem, NFC, 16GB nebo 32GB interní paměť a baterii s kapacitou 2500 mAh. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s grafickou úpravou od výrobce. To vše v poměrně elegantním těle s tloušťkou jen 6,9 mm. Pro srovnání, nedávno představené HTC J Butterfly s podobnou výbavou, má tloušťku 9 mm.

Oppo Find 5 se začne prodávat na čínském trhu za velmi nízkou cenu. 16GB verze bude k dispozici v přepočtu za 9120 Kč a za 32GB verzi zákazníci zaplatí 10 036 Kč. Zatím není jasné, zda se telefon bude prodávat i na světových trzích. I v případě, že by se telefon byl dostupný například v Evropě, je velmi pravděpodobné, že by výsledná cena výrazně vzrostla.

zdroj: pa

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here