OnePlus One – kompletní seznam oficiální dostupnosti

1

oneplus

OnePlus One – telefon, který dokázal naprosto rozbouřit svět. Telefon, jehož uvedení je velmi očekáváno. Ovšem ne u nás, v České republice. Ptáte se proč? Odpověď je velmi jednoduchá!

Před pár dny jsme na našem FaceBooku zveřejnili příspěvek, ve kterém byl seznam zemí, které již mají jistou oficiální dostupnost OnePlus One. Seznam byl seřazen dle abecedy a mezi Belgií a Dánskem bylo jedno volné místo – právě pro písmeno C. Zde žila naděje, že se telefon dostane i k nám, do České republiky.

Po dnešním dni můžeme oficiálně tvrdit, že tomu tak nebude. Na místo České republiky se dostala Kanada. Díky tomu budeme odkázáni na nákup tohoto telefonu ze zahraničí (konkrétně z Německa). Ovšem, i zde by měl být nový telefon levný – cena dle vývojářů nepůjde nad 350 EUR (zhruba 9615 korun). Náklady na přeposlání do ČR nejsou nijak ohromné a tak stačí k tomuto telefonu přičíst zhruba 200 korun. Za cenu 10 tisíc korun tedy budete moci získat vysoce výkonný telefon.

 Oficiální seznam všech zemí: Rakousko, Belgie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Hong Kong, Itálie, Nizozemsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Tchaj-wan, Velká Británie, Spojené státy americké

 

Zdroj: AndroidCentral

1 komentář

  1. Máte někdo zkušenosti s nějakou firmou, která přeposílá zboží z Německa do ČR? Měl bych zájem o tento telefon, takže nemám jinou možnost než přeposlání z Německa. Popřípadě nevíte, jak by to bylo se zárukou? Nejspíš by platila, ale musel bych to případně poslat zpátky do Německa co? 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here