Oficiální pouzdro S-View Flip s bezdrátovým nabíjením pro Galaxy S4 je v prodeji

0

Ačkoliv jsme vás před hodinou informovali o předpokládaném datu představení chytrého telefonu Galaxy S5, je tento článek zaměřen na loňskou verzi telefonu – Galaxy S4. Někteří z vás si jistě všimli, že Samsung nenabízí pro tento telefon pouzdro zvané S-View Flip s bezdrátovým nabíjením. To se však nyní změnilo a jak se říká: „Lepší pozdě nežli později či vůbec“.

Pro uživatele aktuálně nejnovějšího modelu z řady Galaxy je to jistě příjemná zpráva. Na druhou stranu mohou přemýšlet o upgradu a o zakoupení nového modelu Galaxy S5. To již necháme na vašem rozhodnutí, zdali se pouzdro s bezdrátovým nabíjením nyní vyplatí – není to totiž zrovna levná záležitost.

Na oficiální stránkách jihokorejského výrobce Samsung si můžete zakoupit kryt S-View Flip s bezdrátovým nabíjením ve dvou barevných variantách – v černé a bílé. Pouzdro vás vyjde na 69,9 dolarů (cena pouze za kryt, nutno připočítat DPH a poštovné), což je přes 1 400 korun. Lepší cenu pak nabízí Amazon, kde černou variantu zakoupíte za 55 dolarů, tedy za 1 100 korun.

Zdroj: Samsung, Amazon a PHAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here