Oficiálně: Huawei Ascend P7 mini

0

ascend-p7-mini-675x420

Jméno telefonu Huawei Ascend P7 není pro naše skalní čtenáře nic nového. O tomto telefonu jsme se totiž již několikrát zmiňovali ohledně různých úniků apod. Dnes jsme se ale dočkali poměrně zarážejícího kroku od společnosti Huawei – společnost totiž představila nejprve menší model chystaného telefonu Ascend P7.

Ten nese označení Huawei Ascend P7 mini a jak již název napovídá, jedná se o zmenšeninu modelu, který je neustále ve vývoji. Pojďme se tedy na telefon trochu podívat, neboť se nejedná o žádného slabocha.

Uvnitř nalezneme čtyř-jádrový procesor SnapDragon, který tepe na frekvenci 1,2GHz. Tomuto procesoru je plně k dispozici 1GB operační paměti a grafický čip Adreno 330. Telefon je osazen 4,5″ displejem, který disponuje rozlišením qHD (960×540 pixelů).

Co se týče úložišť, telefon v základu disponuje 8GB interní pamětí, přičemž tuto hodnotu můžete dále expandovat pomocí svých MicroSD karet. Celý telefon běží na Androidu 4.3 Jelly Bean, který je doplněn o nástavbu Emotion UI.

Na trh se telefon dostane již brzy – přesněji řečeno, postupně se dostává na trh v evropských zemích, přičemž toto uvolňování bylo započato včera v Německu.

 

Zdroj: AndroidCommunity

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here