Odolný Samsung Galaxy Xcover 2 dorazil na český trh

0

samsung galaxy xcover 2

V České republice byl zahájen oficiální prodej odolného Samsungu Galaxy Xcover 2 (S7710). Novinka je na našem trhu dostupná za cenu kolem 7 500 Kč. Zákazníci mohou vybírat ze dvou barevných provedení: šedého (titan grey) a červeno-černého (black red).

Samsung Galaxy Xcover 2 se může pochlubit certifikací IP67, která by měla zaručit úplnou odolnost proti vniknutí prachu a odolnost při ponoření do vody, a to až do hloubky jednoho metru. K další nadstandardní výbavě patří odolný kryt, geolokační technologie GPS a Glonass s rychlejším a přesnějším zjištěním polohy, předinstalovanou aplikaci Trainer Cardio Pro a tlačítko fotoaparátu na boku přístroje, díky kterému je možno pořizovat fotografie pod vodou.

Ve srovnání s předchůdcem nabídne Galaxy Xcover 2 zlepšení snad ve všech parametrech. Novinka je vybavena 4″ displejem s rozlišením 480 x 800 obrazových bodů, který je samozřejmě kryt sklem odolným proti poškrábání. Telefon dále má dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 1GB RAM, 5mpx zadní fotoaparát s LED bleskem a autofokusem, přední VGA kamerku pro videohovory, 4GB interní paměť, slot na micro SD karty, Bluetooth 4.0 a 1700mAh baterii.

Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Touchwiz. Vzhledem ke zvýšené odolnosti telefonu asi nebude překvapením, že Galaxy Xcover 2 má ve srovnání s jinými smartphony vyšší rozměry a hmotnost. Tloušťka novinky se konkrétně vyšplhala 12 mm a hmotnost na 149 gramů.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here