Odolný Samsung Galaxy S4 Active na prvních fotografiích [aktualizováno]

3

Samsung Galaxy S4 Active leaked 2 Samsung Galaxy S4 Active leaked 1

Včera jsme Vám přinesly první informace a obrázky o chystané odolné verzi Samsungu Galaxy S 4. Dnes zde máme zmíněný smartphone na videu. Bohužel se nepotvrdily předpoklady o výbavě. Model active bude poháněn „pouze“ dvoujádrovým procesorem Snapdragon S4 Plus, dále model bude disponovat fotoaparátem s maximálním rozlišením 8 MPx.

O existenci Samsungu Galaxy S4 Active se hovoří už delší dobu. Až dnes byly všechny spekulace potvrzeny, na internetu se totiž objevily údajné fotografie smartphonu spolu se stručnými informacemi o výbavě.

Samsung Galaxy S4 Active by měl nabídnout tělo se zvýšenou odolností proti vodě a prachu. To, že jde o odolný smartphone, poznáte už na první pohled díky výrazné oranžové barvě a částečnému pogumování. Výbava by přitom měla zůstat téměř stejná jako u původní verze vlajkové lodi korejského výrobce.

Galaxy S4 Active údajně bude mít 5″ Super AMOLED displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 taktovaný až na 1,9 GHz a grafický čip Adreno 320. Vzhledem k určení smartphonu můžeme očekávat operační systém Android doplněný o nejrůznější vychytávky od Samsungu, které najdou využití při cestování i sportu.

Zatím není jasné, kdy bude odolná verze Samsungu Galaxy S4 představena. Podle dřívějších uniklých informací by se však novinka měla na evropském trhu objevit nejpozději v polovině července letošního roku. Kromě toho korejský výrobce údajně chystá také zmenšené Galaxy S4 Mini, zvětšené Galaxy S4 Mega a fotomobil Galaxy S4 Zoom.

zdroj: GSM Arena

3 KOMENTÁŘE

  1. O té odolnosti se dá při úhlopříčce 5″ docela polemizovat. Ale za sebe říkám, že se mi takovýto S4 líbí mnohem víc, než ta základní. Jen možná škoda těch HW tlačítek, mohlo to být na display jako u Nexusů. Jsem zvědavý, jak to s ním nakonec bude a hlavně – jaká bude cena 🙂

  2. Bože já ten mobil chci je fakt hrubej a ne jen tenhle treba xperia Z taky neni spatná ale né já mám galaxy mini 🙁 ikdyz i tak bych rek ze je mnohem odolnejsi nez tohle XD

  3. Tak bohužel…z posledního uniklého videa vyplývá, že CPU bude jen 2jádro a nejspíš nebude ani FullHD…což je škoda, ale na druhou stranu i logické řešení jak S4 nebrat zákazníky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here