Očekávaný Oppo N1 se dostane koncem listopadu do Evropy

0

Oppo N1 (3)

Čínský výrobce Oppo o sobě už delší dobu dává vědět, hlavně ve spojitosti s tloušťkou, tedy v tomto případě spíše štíhlostí svých modelů. Není to tak dávno, co představil svůj model N1, tedy vlajkovou loď. A tak jako každá vlajková loď, i tato nabídne jen to nejlepší.

Těšit se můžeme třeba na 5,9“ Full HD displej, čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 nebo na velmi povedený fotoaparát. Jak už velikost displeje napovídá, bude se jednat o tabletofon. Fotoaparát bude určitě jedním z lákadel. Je umístěn na otočné konstrukci. Rázem tedy získáme velmi kvalitní přední kameru s rozlišením 13 megapixelů. Běžně dosahuje jen zlomku tohoto rozlišení. Například Samsung Galaxy S4 je osazen přední kamerou o rozlišení 2 Mpx.

V souvislosti s tímto modelem se mluvilo o limitované edici, která bude mít předinstalovanou CyanogenMod ROM. Běžně bude operačním systémem Android 4.2.2. Více o modelu samotném se můžete dočíst zde.

Podle prezentace CyanogenMod týmu bychom se mohli dočkat telefonu co nevidět i v Evropě. Podle dostupných informací se do Evropy dostane koncem příštího měsíce. Prozatím se však jedná o výrobcem nepotvrzené informace. Není také jasné, zda se v našich končinách dočkáme modelů s CyanogenModem.

zdroj: intomobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here