Nový Huawei Honor 7 bude vybaven snímačem otisků prstů

0

Huawei-Honor-7-hits-TENAA-with-a-fingerprint-scanner

Po nedávné certifikaci TENAA unikly informace o připravovaném telefonu společnosti Huawei, přesněji jde o model Honor 7. U tohoto telefonu se potvrdila přítomnost snímače otisků prstů, který se bude nacházet na zádech přístroje pod fotoaparátem. Na fotografiích si můžeme všimnout, že telefon bude mít kovové tělo.

Podle dřívějších úniků informací, by měly existovat dvě varianty telefonu. Obě zařízení budou nabízet 5 palcový displej s rozlišením 1080 x 1920. O výkon telefonu se bude starat čipset Kirin 935, který si Huawei sám vyrábí. Dále budou oba telefony vybaveny 13 MP zadním fotoaparátem 3280 mAh baterií. V levnější verzi telefonu se musíte spokojit s 16 GB vnitřní paměti a 3 GB RAM. V dražší verzi smartphonu se zákazníci můžou těšit z 64GB vnitřní paměti a 4GB RAM. Ceny telefonů, by měly začínat na ekvivalentu 322 dolarů.

 

Huawei-Honor-7-hits-TENAA-with-a-fingerprint-scanner (1) Huawei-Honor-7-hits-TENAA-with-a-fingerprint-scanner (2) Huawei-Honor-7-hits-TENAA-with-a-fingerprint-scanner (3)

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here