Nový cenově dostupný přírustek do rodiny Galaxy

0

samsung-galaxy-trend-duos-ii-s7572

Samsung obohatil svoji řadu Galaxy o nový model Trend 3. Jedná se totiž o telefon nižší třídy, který bude určen především pro méně náročné uživatele. Chlubit se může 4,3 palcovým TFT LCD displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Součástí zařízení bude předinstalovaný operační systém Android 4.2.

Dostatečný výkon zajistí dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2GHz s 512MB paměťí RAM. Vnitřní paměť telefonu budete moci rozšířit pomocí micro SD karty o dalších 32GB. Pokud focení není jedna z vašich hlavních zálib a nelpíte tolik na kvalitě fotografií, postačí vám snímací zařízení s rozlišením 3MPx. Dostatečnou výdrž telefonu by měla zajistit baterie o kapacitě 1800mAh.

Telefon by měl mít kompaktní rozměry 121.5 x 63.1 x 11.1 a proto neočekávejte žádnou přerostlou placku. Celé zařízení bude vážit 128g, což vzhledem k rozměrům není vůbec špatné. Pokud používáte více jak jednoho operátora, určitě některé uživatele potěší podpora dvou sim karet najednou. Novinka je zatím určena pouze pro čínský trh a zatím není zcela jasné, zda dorazí i k nám.

Zdroj: gadgets

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here