Nové Just Dance Now využívá váš Android jako ovladač

0

Ve včerejších odpoledních hodinách se v Obchodu Google Play objevila trochu nečekaná hra, kterou můžou znát všichni hráči a majitelé herních konzolí. Šlo o známou hru Just Dance z dílen francouzského Ubisoftu, která využívá smartphone jako ovladač a internetové rozhraní pro zobrazování kroků a dalších užitečných informací.

 Just dance now1 Just dance now3 Just dance now2

Už několik let se spekuluje o tom, jak bychom mohli smartphone využívat i jako ovladač herní konzole nebo jiného zařízení při hraní her. Tvůrcům Just Dance Now se to povedlo ukázkově a nechybí ani možnost hraní s vašimi přáteli, jak to známe z plnohodnotných verzí herního počinu.

just dance now 2

Hra je k dipozici zdarma a sází na in-app transakce. Přímo ve hře sice máte několik písniček zdarma, k dispozici jsou však i placené songy. Ty si bohužel nemůžete kupovat po jedné a v současné době je k dispozici jenom předplatné. To nejlevnější začíná na 25 korunách a po jeho zaplacení dostanete 24 hodinový přístup ke všem písničkám. Pokud máte rádi hudbu a tanec, určitě hru vyzkoušejte, měla by pracovat na prakticky každém smartphonu s Androidem a to stejné platí i o počítači, kde vám stačí jen trochu pokročilejší prohlížeč.

http://youtu.be/9xMIMX0SiHY


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: droid-life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here