Nové HTC One (M8) podle uniklých informací nabídne HTC Sense 6.0, funkci Knock on a duální fotoaparát

0

Nová generace HTC One nebyla doposud oficiálně představena. Tato chvíle se ale kvapně blíží, a proto se objevují stále nové spekulace a informace o tomto chytrém telefonu. Například včera jste se mohli podívat na nové fotografie ve verzi od T-Mobile.

HTC One (M8) - uniklá fotografie

Nejnovější informace pochází až z Austrálie. Potvrzuje se, že by HTC One mělo nabídnout 5palcový displej. Také získáváme informaci o tom, že uvnitř nalezneme nadstavbu HTC Sense ve verzi 6.0. Rovněž by nové HTC One mělo nabízet funkci „Knock on“ (na motiv LG G2), díky které stačí, aby uživatel poklepal dvakrát prstem na displej telefonu, a ten se následně vypne nebo rozsvítí.

Vpředu budou umístěny dva reproduktory BoomSound. Z uniklé fotografie se také usuzuje, že nové HTC One bude nabízet hned dvě kamery, respektive dva fotoaparáty. Zde nabízíme volný překlad popisu kolonky Duo Camera:

„Vytvořte živé fotografie i při slabém osvětlení a profesionálně je upravujte poté, co je vyfotografujete. Vyberte si místo, které chcete zaostřit a přidejte 3D efekty či rozostřete pozadí.“

Na fotografii si také můžete všimnout ceny HTC One. V Austrálii se tak začne prodávat za 840 dolarů, což je v přepočtu 16 600 korun.

Zdroj: AndroidCentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here