Nová vlajková loď Alcatelu dostala název One Touch ALPHA

0

Alcatel One Touch ALPHA Mobilní společnost Alcatel na veletrh IFA v Berlíně dorazila i s novou vlajkovou lodí. Kromě již známých smartphonů, které byly ohlášené dříve, prezentovala nový One Touch Idol ALPHA. Ten se může pochlubit 4,7 palcovým IPS displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a hned čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz2 GB RAM.

Hlavní zbraní však má být design. Určitě každého na první pohled zaujme průsvitnými hranami, pod nimi totiž najdeme barevné notifikační diody. Jejich úkolem je informovat uživatele o stavu baterie, respektive jejího nabíjení. Navíc poskytuje upozornění při různých událostech jako po obdržení sms zprávy.

Kromě toho má smartphone hliníkový rám a díky jeho tloušťce 7,5 mm patří mezi nejtenčí telefony, které jsou v současné době na trhu dostupné, což není na úkor odolnosti smaprthonu. Displej totiž chrání odolné sklo zvané Dragontrail.

Pro zachycení všech důležitých okamžiků čeká na uživatele na zadní straně i 12,1 megapixelový fotoaparát. Vpředu bude ukryta 1,3 megapixelová kamera s podporou videa o kvalitě 1080p. O energii se postará 2000 mAh baterie. Smartphone poběží na operačním systému Android 4.2 Jelly Bean, přičemž by na trhu měl být dostupný ke konci roku.

Cena zatím nebyla oznámena, ale očekávejte takovou její výši, která bude odpovídat smartphonům high-endové kategorie.

Zdroj: Slashgear
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here