Nové modely HTC Desire

4

Současný top model HTC One sklidil mnoho úspěchů, proto se výrobce rozhodl pro další zmenšenou verzi Desire 601, která bude cenově dostupnější pro běžné uživatele. Na zádech telefonu se už nebude nacházet  logo Beats Audio, zachována ale zůstane dvojice reproduktorů v přední části telefonu a přidružená technologie Boom Sound. Celé zařízení bude mít hliníkové tělo a samozřejmě grafickou nadstavbu HTC Sense 5.

HTC-Desire-601_all-colours-640x397

Displej bude mít úhlopříčku 4,5 palců s qHD rozlišením (960 x 540). Srdcem telefonu bude dvoujádrový procesor Snapdragon 400 s taktem 1,4GHz, doplněný o 1GB paměti RAM. Vnitřní paměť o kapacitě 8GB bude možné rozšířit pomocí micro SD karty až o dalších 64GB.

Zařízení nechybí ani Bluetooth 4.0 a podpora LTE sítí. Kvůli snaze o snížení ceny se budeme se muset uspokojit s klasickým 5MPx zadním fotoaparátem, technologie UltraPixel se tedy nedočkáme. Jinak ale zadní kamera nabídne podporu natáčení Full HD videa. Opomenout bychom neměli přední webkameru s klasickým VGA rozlišením.

Baterie bude mít kapacitu 2100 mAh. Operačním systémem bude zatím blíže nespecifikovaná verze Androidu s grafickou nadstavbou HTC Sense 5, včetně služeb Blinkfeed a HTC Zoe. V prdeji budou 3 barevná provedení, bílá, černá a červená.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=ujMzfu128so

nexusae0_HTC-Desire-300_thumb

Kromě toho HTC představilo také Desire 300. Nejen menší číslo vypovídá o levnějším modelu. Levnější bratříček bude přesto disponovat stejným dvoujádrovým procesorem Snapdragon 400, jen pracujícím na nižší frekvenci 1GHz. Doplněn bude o 512MB RAM a 4GB rozšířitelné vnitřní paměti.

Nižší cena se podepíše hlavně na displeji, který bude disponovat při úhlopříčce 4.3“ pouze WVGA rozlišením (800×480). Nižší kapacitu bude mít také baterie, konkrétně 1650mAh. Zařízení bychom se moli dočkat kolem listopadu.

Zdroj: engadget

4 KOMENTÁŘE

 1. Slavné logo? >Nemyslím si… pouze známá firma nic víc.
  Celý zařízení?> … Snad Celé.
  NÁdstavbu??? >Nadstavbu prosím, když tomu nerozumíte.
  1GB,64GB … > 1 GB, 64 GB
  3 barevné provedení > 3 barevná!

  Aby zařízení nebylo tak drahé, budeme se muset uspokojit s 5MPx snímacím zařízením, které nabídne technologii nazývanou Ultrapixel.
  To si děláte p*del??? Technologie Ultrapixel je dražší než klasická technologie… Navíc řada Desire ji vůbec nepoužívá!!! Nejen, že předáváte špatné informace, ale i ty špatné dokážete spojit…

  Dále nezmiňujete se, jaká verze Androidu bude v telefonu, zda bude mít BlinkFeed nebo Zoe, což jsou důležité části nadstavby Sense 5. Nezmínil jste ani, že telefon bude mít dva reproduktory na přední straně a že má telefon qHD displej.

  Kapacita baterie chybí!!! Rozměry nebo váha telefonu chybí!Foťák na zadní straně umí natáčet Full HD..opět chybí!

  Další odstavec, kde je HTC Desire 300 jsem raději už ani nečetl… Navíc by bylo fajn se zmínit, že HTC představilo s těmito telefony i nové příslušenství pro HTC One, ale když se tak koukám na článek, je lepší o tom nepsat…

  • Zdravím,
   předně, za chyby se omlouvám, jde o nováčka a bohužel dnes neměl nikdo v redakci čas, aby článek před vydáním zkontroloval.

   Jednotlivé věci jsem s pomocí autora opravil a jsou tak již doufám v naprostém pořádku.

   Příště si na to dáme pozor a děkujeme za konstruktivní komentář, jen příště prosím bez zbytečných vulgarit (já vím, chyby naštvou, ale rozčilovat se snad třeba není).

   • Petře já bych se nerozčiloval, ale tohle není poprvé a poslední dobou je toho na AM čím dál víc, ale jinak se za vulgarity omlouvám, byl jsem trochu vytočený kvůli jiné věci 😉

    • Jo, je to tu teď hektické a fakt, že osobně nemám kvůli jiné brigádě moc času ničemu nepomáhá.

     Už se ale pracuje na řešení, tak snad zase obnovíme důvěru. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here