Nástupce LG Optimusu G bude nejspíš představen 7. srpna

0

LG-logo-580x328

LG rozeslalo novinářům pozvánku na tiskovou konferenci, která se bude konat 7. srpna v New Yorku. Okamžitě se tedy začalo spekulovat, jakou novinku korejský výrobce představí. Jednou z možností je nová vlajková loď LG Optimus G2, která by svými parametry překonala veškerou konkurenci včetně Samsungu Galaxy S4 a HTC One.

O výbavě chystaného smartphonu se spekuluje už několik měsíců. LG Optimus G2 by mohl nabídnout 5 až 5,5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM, 13mpx zadní fotoaparát, velkou baterii a operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

V souvislosti s očekávanou novinkou se hovoří také o velmi tenkém rámečku kolem displeje a chybějících tlačítkách pod displejem, která by měla být nahrazena virtuálními tlačítky v dolní části displeje. Spekuluje se dokonce o dotykovém ovládání na zadní straně smartphonu.

V pozvánce na tiskovou konferenci korejský výrobce uvádí, že jde o mezinárodní akci. To by mohlo značit, že LG Optimus G2 bude po představení dostupný po celém světě. V poslední době bylo totiž velmi časté, že se některé vyšší modely od LG do Evropy vůbec nedostaly a pokud dostaly, tak s několikaměsíčním zpožděním.

zdroj: Android Guys

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here