Na internet unikla nová Gingerbread ROM s prvky Ice Cream Sandwiche pro Samsung Galaxy S

0

O tom, že se namísto plnohodnotné, na nejnovějším Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich postavené, ROM dočkáme my, majitelé již lehce starší vlajkové lodi Samsungu Galaxy S, spíše jen, o nějaké z Ice Cream Sandwich známé prvky obohacené, Gingerbread ROM se již nějaký ten týden živě spekuluje.

Nyní však přestává jít jen o spekulace a začíná se vše potvrzovat. Jak je to již u Samsungu obvyklé, tak totiž unikla testovací ROM, která ačkoliv je právě postavená na Androidu 2.3.6 Gingerbraed tak obsahuje novinky z Ice Cream Sandwich jako odemykání pomocí obličeje, fotoeditor, schopnost focení při natáčení videa a podobně.

Kromě toho je prý také lehce odlazenější, což se projevuje hlavně v rychlejších I/O operacích, plynulejším prohlížen webu a vylepšené autorotaci. ROM nese označení I9000XXJVU a k jejímu zkompilování došlo 29. prosince.

S tímto datem se bohužel pojí i jedna špatná zpráva, přibližně o týden později totiž internetem prošla nepotvrzená zpráva, že Samsung plán s vylepšenou Gingerbread ROM zavrhl. Bohužel tedy nemůžeme slíbit, že ROM jednou dočkáme oficiální cestou.

Graf ceny produktu Samsung i9000 Galaxy S poskytuje server Heureka.cz

Zdroj & další informace: SamMobile, XDA Developers via pocketnow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here