Murtazinovův render Samsungu Galaxy S II Plus byl podvrh

1

Pokud si ještě pamatujete na naší zprávičku (Samsung Galaxy S II Plus odhalen skrze benchmark, oficiálně možná již na MWC) o údajně na MWC chystaném Galaxy S II Plus, tak si jistě vzpomenete i na render daného telefonu, který se v podobnou dobu náhodou objevil na twitteru známého ruského redaktora Eldara Murtazina.

Ačkoliv render na první pohled vypadal poměrně důvěryhodně, tak již na ten druhý ukazoval mnohé nesrovnalosti. Prostředím telefonu byl například čistý Android 4.0 bez grafické nadstavby TouchWiz, naproti dřívějším zvyklostem řady Galaxy telefon neobsahoval mechanické tlačítko domů a podobně.

Redaktoři serveru gmsarena tak pojali určité podezření a na render se podívali znovu a tentokráte opravdu pořádně. A rozhodně neodešli s prázdnou, ba naopak, odhalili přítomnost grafických úprav a až přespříliš nápadnou shodu s jedním z prvních renderů bílého Galaxy S II.

Z největší pravděpodobnosti tak můžeme prohlásit dané rendery za nepravé. Na druhou stranu, ačkoliv párkrát šlápl i vedle, tak se většinou Eldar Murtazin osvědčil jako poměrně spolehlivý zdroj, takže existenci Galaxy S II Plus jako takového bych rozhodně nezatracoval.

zdroj: gmsarena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here