Možný Samsung Galaxy S5 se objevil v benchmarku AnTuTu

1

Vlajková loď Samsungu, jejíž představení se očekává v předvečer veletru Mobile World Congrees v Barceloně, Galaxy S5 se možná objevila v benchmarku AnTuTu. Problém je, že nevíme, jestli se jedná o verzi mini nebo jsme svědky návratu k menším displejům.

galaxy-s5-concept

Údaje o výbavě nejsou nikterak zázračené, dokonce bych si dovolil říci, že pravděpodobně dostaneme méně, než jsme čekali. První údaj, který bude stejný jako se očekávalo (i když i tady byly spekulace o větším), je rozlišení fotoaparátu. Ten by měl dosahovat hodnoty 16 MP.

Procesor bude Snapdragon od Qualcommu, čtyřjádrový o maximálním taktu 2.5 GHz, kterému pro grafické úkony bude pomáhat Adreno 330. Displej bude mít rozlišení Full HD (1920*1080) nikoliv očekávaný QHD, s jemností 480 PPI. Při daném rozlišení by měl s touto jemností mít displej přibližně 4,6″. Bude mít tedy mini verze velké rozměry nebo naopak klasická verze bude menší?

Android bude ve verzi 4.4.2, bez specifikace nadstavby, ovšem očekává se užití nového Magazine UI. Další údaje, které příliš nepřidávají na pravděpodobnosti, že testovaný model bude S5, je použití senzorů v přístroji. Chybí například senzor teploty, který je nezbytný pro aplikaci S Health, se kterou se počítá. Na druhou stranu se jedná o testovací zařízení, které nemusí mít všechny součásti, takže pořád můžeme doufat.

Jaké zařízení nakonec bude představeno a jakou výbavu bude mít, je otázka. Nezbývá než počkat na oficiální představení.

wJaz0E4 - Imgur

 Zdroj: Phonearena, Samsung.hdblog.it

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here