Motorola XT912A: tajemná novinka na fotografiích

0

Motorola Xfon front

Internetem dnes prolétly fotografie dosud nepředstaveného smartphonu od Motoroly, které se objevily na známém twitterovém účtu @evleaks. Okamžitě se tedy objevily spekulace, zda nejde o dlouho očekávaný X Phone, což prozatím nemůžeme potvrdit ani vyvrátit. Naopak jisté je to, že dnes uniklá Motorola XT912A se poprvé objevila v březnu, kdy její kvalitnější fotografie přinesl vietnamský web.

Na fotografiích od @evleaks je smartphone v plastovém krytu, který výrobce použil, aby nedošlo k předčasnému úniku designu. Z displeje telefonu můžeme vyčíst, že je vybaven čistým Androidem, což odpovídá dřívějšímu prohlášení Motoroly. Všimněte si také loga amerického operátora AT&T a ikonky 4G nasvědčující tomu, že si smartphone poradí i s LTE sítěmi.

Pokud by se opravdu jednalo o stejný model, který unikl poprvé v březnu, nabídne Motorola XT912A displej o úhlopříčce 4,65″ s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor od Qualcommu, 2GB RAM a 2200mAh baterii. Tělo přístroje není údajně vyrobeno z kovu a jiných nadstandardních materiálů, jak jsme u Motoroly zvyklí, ale jen z plastu.

Motorola Xt912A
Dříve uniklá fotografie Motoroly XT912A

zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here