Motorola RAZR začíná dostávat Android 4.0 ICS

0

Aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich nedostávají jen američtí uživatelé Motoroly DROID RAZR a DROID RAZR MAXX, kteří mají telefon od mobilního operátora Verizon. Poprvé totiž upozornění na aktualizaci zaznamenali také majitelé GSM verze s názvem Motorola RAZR. Zatím je sice zmrzlinový Android dostupný jen pro některé asijské regiony, velmi brzy by ale update měl dorazit také do Evropy.

A jaké novinky nabízí Android 4.0 ICS pro vlajkovou loď amerického výrobce? Uživatelé Motoroly RAZR se mohou těšit na novou uživatelskou nadstavbu s čistým, přehledným a rychlým rozhraním. Mezi nejvýraznější změny, které můžeme vidět na videích níže, patří například odemykací obrazovka se čtyřmi zástupci, jiné ikony a vlastní aplikace pro volání a SMS.

Motorola RAZR se nemusí stydět za svůj vzhled ani za výbavu, ke které patří 4,3palcový Super AMOLED displej, 1,2GHz dvoujádrový procesor, 1GB RAM, 8megapixelový fotoaparát (s nahráváním 1080p videa) a baterie s kapacitou 1800 mAh. Kromě ochranného skla Gorilla Glass má RAZR také „Splash Guard“, což znamená zvýšenou ochranu proti dešti, polití vodou a další drobným nehodám s tekutinami. K výrobě těla telefonu byla použity mimo jiné kevlarová vlákna a diamantem řezaný hliník. Tloušťka Motoroly RAZR je jen 7,7 mm.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here