Motorola RAZR MAXX se začíná prodávat i na trzích mimo USA

4

Motorola Droid RAZR MAXX, jedno z nejzajímavějších zařízení, které bylo představeno na letošním veletrhu CES v Las Vegas, se začíná prodávat i mimo USA. Motorola zahájila prodej tohoto telefonu s obrovskou baterií na čínském trhu. To naznačuje, že americký výrobce nezapomněl ani na ostatní trhy a brzy se možná s tímto telefonem setkáme i v Evropě.

Čínská verze se od té americké, která je exkluzivně dostupná u operátora Verizon, liší jen přítomností GSM čipu pro provoz v mezinárodních mobilních sítích. Ve výbavě tedy najdeme například 4,3palcový Super AMOLED displej, dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, 1GB RAM, 8megapixelový fotoaparát (s nahráváním 1080p videa) a Android 2.3 Gingerbread.

To nejdůležitější se ale skrývá pod zadním krytem. Baterie s kapacitou 3300 mAh by měla podle výrobce zajistit vydrž až pro 21 hodin hovoru. I když je výrobcem udávaný údaj nejspíš mírně nadsazený, znamená zhruba dvojnásobná kapacita baterie ve srovnání s běžnými smartphony veliký rozdíl. I přes velikou baterii si Motorola RAZR MAXX zachovala poměrně příjemnou tloušťku 9 mm a hmotnost 145 gramů.

zdroj: ac

4 KOMENTÁŘE

  1. Uz se tesim na ceskou premieru a jsem zvedavy jaka bude jeho cena na nasem trhu. Motorovky jsou posledni dobou u nas dost vytlacovany Japonci a Svedy ,ale tohle by je mohlo zase vratit do hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here