Motorola RAZR MAXX se v Evropě začne prodávat během května

2

Motorola RAZR MAXX, která byla poprvé představena na veletrhu CES 2012, se bude prodávat i na evropském trhu. Tento smartphone zaujme zejména svou baterií s obrovskou kapacitou 3300 mAh, což je o 85 % více ve srovnání s běžnou Motorolou RAZR. Baterie by měla podle výrobce umožnit více než 17,5 hodin hovoru na jedno nabití. Výrazně větší baterie se samozřejmě podepsala na hmotnosti a rozměrech telefonu, i přesto je RAZR MAXX s tloušťkou 8,9 mm a hmotností 128 g poměrně tenký a lehký smartphone.

V další výbavě, která se neliší od běžné Motoroly RAZR, najdeme 4,2″ Super AMOLED displej s qHD rozlišením, dvoujádrový procesor TI OMAP4430 taktovaný na 1,2 GHz a 1GB RAM. 16GB interní paměť lze dále rozšířit pomocí slotu na paměťové karty. V základním balení se navíc nachází 16GB microSD karta, po vybalení telefonu z krabice tak budete mít k dispozici celkem 32GB úložný prostor pro své soubory.

Na zadní straně telefonu najdeme fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů, přední kamera pro videohovory nabídne rozlišení 1,3 megapixelů. Operačním systéme je Android 2.3 Gingerbread, později se očekává aktualizace na novější Ice Cream Sandwich.

 

Při výrobě telefonu byla mimo jiné použita kevlarová vlákna a diamantem řezaný hliník. Displej telefonu chrání před poškozením odolné sklo Gorilla Glass.

Motorola RAZR MAXX se na vybraných trzích v Evropě a na Blízkém východě začne prodávat během letošního května. Cena telefonu nebyla zatím oficiálně oznámena, očekáváme ji však kolem 13 000 Kč.

2 KOMENTÁŘE

  1. Výborně, tohle bude důstojný nástupce mého Milestone…  Sice jsem přemýšlel nad něčím s čistým androidem, ale ti hajzlíci do nich přestávají dávat slot na paměťovou kartu, z čehož nemám moc radost, takže to bude raději opět Motorola…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here