Motorola připravuje na 13. května tiskovou konferenci

0

O novém smartphonu od Motoroly se spekuluje již dlouho. Podle dostupných zpráv má nést trochu atypický název Moto X+1 a je více než zřejmé, že svou filozofií bude navazovat na loňskou Moto X. Ta byla zajímavá především díky široké paletě customizace, jež neměla a stále nemá u konkurence obdoby. Právě tohoto modelu se možná dočkáme na nadcházející tiskové konferenci.

motorola-logo2

Ta je plánována na 13. května a uskuteční se v Londýně. Podle zákulisních informací však bude hrát na této keynote prim jiný model. Konkrétně se hovoří o Moto E. Ta má volně navazovat na loňský Moto G a primárně bude určen pro rozvojové trhy. Nasvědčovat by tomu měly i specifikace. Spekulace hovoří o 4,3″ HD displej, 1 GB RAM a dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz. Dále se hovoří také o 5 MPx fotoaparátu a 1900 mAh baterii.

motorola_may2014_inviteTéměř jistě se na této keynote nedočkáme uvedení na trh nových chytrých hodinek Moto 360. Ty se podle dřívějších oficiálních zpráv dostanou na trh až během letošního léta. O něco dříve tak na globální trh vstoupí konkurence v podobě LG G Watch.

Zdroj: droid-life, thedroidguy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here