Motorola MotoSmart – ideální smartphone pro začátečníky

0

Motorola MotoSmart je zbrusu novým telefonem, který se bude prodávat na evropském trhu. Novinka je určena pro méně náročné zákazníky hledající svůj první smartphone.

Motorola MotoSmart má 3,5″ displej s rozlišením 480×320 obrazových bodů, jednojádrový procesor taktovaný na 600 MHz, 3mpx fotoaparát, GPS, Wi-Fi a 165MB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD kartu. Menším zklamáním je použití staršího Androidu 2.3 Gingerbread, který je ale v telefonu této cenové kategorie dostačující. Motorola navíc přidala vlastní uživatelskou nadstavbu, která se vyznačuje extrémní jednoduchostí, aby usnadnila začátečníkům přechod z „hloupého“ telefonu na smartphone.

Design zařízení je sice sympatický, ale obrovskou škodou je nedostupnost jiné barevné varianty, kterou by jistě zájemci o levný telefon ocenili více než nudnou černou. A dostáváme se k největšímu trumfu, kterým je cena. Motorola MotoSmart se na britském trhu prodává jen za 80 liber, v přepočtu asi 2 500 Kč. Dostupnost na ostatních evropských trzích zatím nebyla oznámena.

via ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here