Motorola Moto X – první náznaky specifikací

5

Tinhte_Motorola_Xt912a-2

Záhadný stroj od Motoroly už na nás vykukoval déle, ale nikdy nešlo o nic konkrétního a tak jsme si mohli jen domýšlet s čím to Motorola vlastně přijde. Očekávalo se, že Motorola vytáhne do boje s nějakým nadupaným zařízením, se kterým porovná síly se Samsungem Galaxy S4 a HTC One, ale nakonec se tak nestane, protože Moto X bude určen do střední třídy telefonů.

O specifikacích nás informoval známý účet na twitteru od eveleaks, který přináší obvykle pravdivé informace. Moto X by měl disponovat 4,7 palcovým displejem s rozlišením 720 x 1280 bodů. Zařízení bude pohánět Qualcomm Snapdragon S4 s taktem 1,7 GHz, 2 GB RAM a Android 4.2.2. Interní paměť bude dosahovat 16 GB.  Zadní kamera bude disponovat 10 Mp a přední kamerka 2 Mp.

Dennis Woodside co by generální ředitel z Motoroly již dříve prozradil, že telefon bude mít velmi zajímavé funkce a pozná, když telefon budete mít v kapse, v ruce, nebo v autě a pojedete více než 60 mph. Ovládání a komunikace s Moto X bude odlišné a bezpečnější.

Zřízení by se mělo představit ve státě Texas a do prodeje zamíří již toto léto. Přesnější informace ani cenu zatím neznáme.

xleaks

 

Zdroj: phonearena, @eveleaks

5 KOMENTÁŘE

 1. „Jen“ 2-jádro, a ještě k tomu už starší Snapdragon S4? To je teda docela zklamání. Tohle byla top výbava možná tak před rokem, dnes už je to spíš vyšší střední třída. Čekal, že bude mít aspoň APQ8064 jako má třeba Nexus 4 apod….docela škoda.

  • Motorola ale právě nechce útočit na nejvyšší třídu. Od slabší HW výbavy se také bude odvíjet cena, kterou možná ovlivní i starší procesor. 🙂

   • No jo, ale to by taky mělo znamenat, že by cena tedy měla být nižší než u Nexusu 4…a vzhledem k montáži v USA o nižší cenovce dost pochybuji…nevím no…myslím, že do toho telefonu spousta lidí vkládala naděje a tohle je částečně odradí. Chápu, že 4-jádrový procesor v dnešní době není ještě třeba moc potřeba pro běžnou práci, ale přece jen hry ždímají HW telefonů na maximum a dost lidí na to bude hledět.

    • Očekávání byla veliká. Bohužel se Motorola vydala cestou střední třídy, než riskovat propad na nejvyšší úrovni telefonů.

     Montáž v USA určitě cenu zvedne, ale záleží o kolik. Spíše se bude koukat na nabízené technologie, prostě něco co bude mít tento model navíc oproti ostatním. Někteří lidé hry nehrají a toto zařízení vypadá, že bude právě pro ně, určeno spíše pro práci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here