Motorola Moto E – uniklá specifikace a obrázky [AKTUALIZOVÁNO]

0

Motorola Moto G se bezesporu zařadila mezi výkonné smartphony s nízkými náklady na pořízení. Svým designem nikterak výrazně nevyčnívala, své kupce si našla především díky čistému Androidu a cenové dostupnosti. Bylo otázkou času, než Motorola připraví další smartphone za rozumné peníze. Levnější a menší Motorola by měla být představena už příští týden.

Motorola_Moto_E

Motorola Moto E by měla být prodávána vedle současných modelů Moto G a Moto X, nejedná se tedy o náhradu Motoroly Moto G. Tomu odpovídají i horší hardwarové parametry přístroje. Za odhadovanou cenu 105 dolarů (v přepočtu přibližně 2.100,- Kč) dostanete zařízení s 4,3″ displejem odolným proti poškrábání, který bude pohánět dvoujádrový procesor Snapdragon od Qualcommu o taktu 1,2 GHz. Vnitřní paměť ROM bude 4 GB, bude však rozšiřitelná pomocí karet microSD až do velikosti 32 GB. Paměť RAM dosáhne hodnoty 1 GB.

Zadní fotoaparát bude mít rozlišení 5 MP, na přední však můžeme zapomenout. Podle dostupných fotografií i uniklých obrázků to vypadá, že se fotoaparátu pro videohovory nedočkáme. U podobného low-cost zařízení je to však celkem pochopitelné. O konektivitu se u Moto E postará Wi-Fi, 3G a Bluetooth.

Rozměry zařízení mají být 124,8*64,8*12,3 mm při váze 140 gramů, což není s ohledem na výbavu úplně málo. Na druhou stranu baterie uvnitř telefonu bude mít kapacitu 1980 mAh, což by mohlo zajistit dlouhou výdrž. Jak už je u zařízení Motoroly zvykem, dostane nejnovější verzi Androidu, tedy 4.4 KitKat. Moto E by mělo být dostupné ve třech barvách – černé, citronové (originálně Lemon) a tyrkysové (originálně Turquoise). K představení by mělo dojít 13. května v Londýně, na kdy má Motorola připravenu tiskovou konferenci.

Moto_E_live_Moto_G

Zdroje: Gsmarena (2)

————————————————————————————————————————————————————————

[AKTUALIZOVÁNO]

Podle nejnovějších informací by se mělo Moto E dostat do prodeje již 14. května, tedy pouhý jeden den po jeho oficiálním představení. Tak to alespoň vyplývá z informací, které zveřejnil Flipkart a ty následně prezentoval server Gsmarena.

Moto-E-teaser

Zdroj: Gsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here