Motorola Fire (XT351) – cenově dostupný Android pro Evropu

9

Motorola dnes představila model XT351, který se v Evropě bude prodávat pod označením Fire. Jde o malý, levný a elegantní smartphone s operačním systémem Android, který ale i přesto nabídne svým uživatelům poměrně dobrou výbavu.

Motorola Fire bude vybavena Androidem 2.3 (Gingerbread) s novým uživatelským rozhraním Moto Switch umožňující přepínat mezi několika režimy v závislosti na tom, co právě děláte (např. když jste v práci nebo s přáteli). Displej bude 3,5″ kapacitní s HVGA rozlišením. Srdcem přístroje bude procesor taktovaný na 800MHZ, chybět nebudou ani 5MPx fotoaparát (s automatickým ostřením a LED bleskem), přední VGA kamera pro videohovory, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, kompas a oznamovací dioda.

512MB interní uživatelskou paměť bude možné rozšířit díky slotu na microSD karty až o 32 GB. Hudebně založené uživatele potěší také FM rádio s podporou technologie RDS a 3,5 mm audio jack. Velkou výhodou bude vysoká výdrž 1540mAh baterie. Podle informací výrobce má zvládnout až 8 hodin hovoru a 28 dní v pohotovostním režimu se zapnutým 3G.

V Evropě by se měl telefon objevit na podzim za zatím nespecifikovanou cenu. Kromě Evropy se s Motorolou XT351 setkají i uživatelé v Latinské Americe pod označením Motorola Spice. V Asii se dokonce bude prodávat i její dual-SIM verze.

zdroj: motorola

9 KOMENTÁŘE

  • Ne, ještě jsem to kontroloval 😀 A nevypadá to ani na šotka u Motoroly, má to totiž na svých stránkách hned ve dvou rozdílných článcích.

   Jinak pochybuji, že někdo takové výdrže s tímto telefonem dosáhne, určitě je to měřeno v „laboratorních podmínkách“. 🙂

    • Ideální stálá teplota a vypnutou úplně všechno kromě 3G a já nevim co všechno 😀

     Samozřejmě, že jde o nedosažitelný údaj, ale trochu to zájemcům napoví, že tenhle telefon prostě má vysokou výdrž ve srovnání s konkurencí.:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here