Motorola Atrix HD pro amerického operátora AT&T

0

Motorola představila další novinku určenou výhradně pro americký trh. Atrix HD se sice zařadí mezi nejlepší telefony od Motoroly, překvapivě ale ani tentokrát nejde o čtyřjádro. Novinka, kterou bude možné brzy zakoupit u amerického operátora AT&T, nabídne „pouze“ 1,5GHz dvoujádrový procesor od Texas Instruments.

Ve výbavě dále nalezneme 4,5palcový „Colorboost“ displej s rozlišením 1280×720 pixelů a krytý odolným sklem Gorilla Glass, 1GB RAM, 8GB interní paměť, slot na microSD karty, 1780mAh baterii a LTE. Kromě 8megapixelového fotoaparátu s LED bleskem a nahráváním 1080p videa je k dispozici také přední kamera pro videohovory s rozlišením 1,3 megapixely. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Samotná Motorola považuje smartphone jako „bussines ready“ a to díky několika nadstandardním funkcím, například přístupu k VPN a bezpečnému šifrování dat.

Nesmíme zapomenout zmínit ani design telefonu, který se řadí k naprosté špičce. Pro výrobu tenkého těla byl použit kevlar. Všimněte si také chybějících tlačítek pod displejem, které byly nahrazeny trojicí virtuálních tlačítek po vzoru Galaxy Nexusu. Motorola Atrix HD bude dostupná ve dvou barevných provedení: titanovém a bílém.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here