Meizu vydalo beta verzi Ice Cream Sandwiche pro Meizu M9 a MX

0

Hlavně na čínském trhu populární výrobce androidích telefonů Meizu, který se koncem minulého roku se svým modelem Meizu M9 (naše recenze) podíval díky Emgetonu i k nám do České republiky nasliboval aktualizace na Ice Cream Sandwich pro své top modely již před poměrně dlouhou dobou.

Díky tomu, že od daných slibů takřka jen mlčel a dále se k nim nevyjadřoval, tak mu již někteří přestávali věřit a počítali s tím, že oficiální aktualizace prostě nepřijde. Výrobce však na nic nezapomněl a jako důkaz tento týden vydal veřejné beta verze Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich pro M9 a MX.

V těchto beta verzích navíc upustil od své grafické nadstavby a nechal Android 4.0 naprosto čistý tak, jak byl naprogramován Googlem. Současně s tím, do ROM nepřidal ani žádné dodatečné aplikace jako prohlížeč souborů, vylepšený hudební a video přehrávač a podobně.

Díky tomu se také jeví poměrně nepravděpodobné, že u takovéto formy striktně čistého Android 4.0 zážitku zůstane i u oficiální aktualizace. Spíše se počítá jen s určitou redukcí původní grafické nadstavby.

A co Vy? Je mezi Vámi někdo kdo Meizu M9 vlastní?

zdroj & link ke stažení: Meizu forum

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here