Meizu MX4G nabídne rozlišení 2560 x 1536 px

0

meizu_logo_640_large_verge_medium_landscape

Čínský výrobce Meizu, je známí svými špičkovými telefony s tím nejvyšším výkonem. Podobně by se mohl charakterizovat i jejich poslední model Meizu MX3, který se v klidu může porovnávat  s ostatními dravci na trhu. I přesto, že je tento telefon na trhu jen pár měsíců, mobilní trh jde raketovou rychlostí dopředu, a tak se již připravuje nástupce, který ponese název MX4G.

Ačkoliv by k představení mělo dojít až ve třetím kvartálu příštího roku, začínají se objevovat první spekulace o výbavě telefonu. Jednou z nich je i rozlišení, které telefon nabídne. Dosahovat by totiž mohl ohromných 2560 x 1536 pixelů o úhlopříčce 5,5 palce. Jak je vidět, pro výrobce bylo FullHD jen dočasný strop a příští rok se tak můžeme těšit na další zvyšování čísel v této oblasti. S velký rozlišením se poté můžeme těšit na též pozoruhodnou jemnost displeje 543 ppi.

Informaci o rozlišení nadcházející novinky potvrdil sám generální ředitel Meizu, J. Wong. Ten dostal na fóru jednoduchou otázku o nějakých informacích o chystané vlajkové lodi a Wong „jednoduše“ odpověděl. To, zda oceníme zvýšení rozlišení kladně nebo záporně  zatím netušíme, protože rozdíl mezi 1080p a 1536p nejspíše nerozeznáme, ale rychlejší spotřebu již možná ano.

Meizu-MX4G

 

Zdroj: ph

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here