[aktualizováno]Meizu MX3 poběží na Exynosu Octa 5 od Samsungu + první uniklá fotografie

4

meizu_logo_640_large_verge_medium_landscape

 

[aktualizováno]

Krátce po zveřejnění našeho článku o novince od společnosti Meizu, unikla první fotografie možné podoby MX3. Jak si můžeme všimnout telefon by měl mít tenký rámeček. Jedná se o telefon vpravo. Společně s první fotografií se objevily informace o představení telefonu již na konci tohoto měsíce.

meizu-mx3

Zdroj: pocketdroid

[původně]

Od začátku června pomalu začínají prosakovat další informace o chystaném telefonu od společnosti Meizu.

Již minulý týden jsme se dozvěděli větší část specifikací, ale jaký použije firma procesor do MX3 jsme zatím nevěděli. Nyní to vypadá, že Meizu naváže opět spolupráci se Samsungem a použije jeho nejvýkonnější procesor Exynos Octa 5. Tento procesor v sobě skrývá 8 jader. První polovina je stavěna na architektuře Cortex A7 a druhá na Cortexu A15, která dopomáhá zvýšit výkon dle potřeby.

Meizu MX3 bude disponovat Full HD rozlišením s velikostí displeje 5,4 palce. Chod zařízení obstará tedy nejspíše zmíněný Exynos a s ním 2 GB RAM a Androidem, který je obohacen o nadstavbu Flyme 3.0. Zadní fotoaparát by měl dosahovat 13 Mp. Dále bude telefon pravděpodobně podporovat technologii NFC a obsahovat slot na SD karty.

 

Zdroj: gizchina

4 KOMENTÁŘE

  1. ***** líbí se mi tenhle web 😀 , vymyšlené ceny které autoři flákají tak říkajíc ,,vod voka´´. Každou chvíli Vás musí někdo opravovat za uvedené chyby. Ať už je to v textu nebo parametrech. To je důkaz, že novinařinu může dělat v Čechách kde jaký blbec.

    • Chybu občas udělá každý a ani my nejsme výjimkou. To s tou cenou jsem nějak nepochopil, takže kdybyste to nějak upřesnil nebo dal konkrétní příklad, byl bych vám vděčný. Protože takhle opravdu nevím, o čem mluvíte.

      No a to o té novinařině v Česku je s prominutím úplná blbost. Nevím, jak moc sledujete zahraničí weby, ale i tam dělají chyby. Dost chyb.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here