MeituKiss HD – čínský smartphone pro ženy s osmimegapixelovým předním fotoaparátem

2

MeituKiss HD1

Jak by měl vypadat ideální smartphone pro ženy? Podle čínského výrobce Meitu by mělo jít o přístroj s elegantním designem, čtyřjádrovým procesorem a hlavně velmi kvalitním předním fotoaparátem.

MeituKiss HD se stává prvním smartphonem vybaveným přední kamerou s rozlišením 8 megapixelů a překonává tak i dosavadního rekordmana Oppo Ulike 2 s pětimegapixelovým fotoaparátem na přední straně. Stejné rozlišení má u MeituKiss HD také zadní fotoaparát. Obě kamery se navíc mohou pochlubit kvalitními snímači od Sony a dedikovaným obrazovým procesorem Fujitsu, který je použit i v některých verzích Samsungu Galaxy S4.

Další výbava smartphonu zahrnuje 4,5″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, známý čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589 běžící na frekvenci 1,2 GHz, 1GB RAM, 8GB vnitřní paměť, slot na micro SD karty a dual SIM. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean s grafickou nadstavbou od výrobce.

MeituKiss HD bude oficiálně představeno 16. května a je určeno výhradně pro čínský trh. Cena zatím oznámena nebyla, ale očekáváme ji tradičně nízkou. Zájemkyně budou moct vybírat ze dvou barevných provedení, konkrétně z bílého a růžového.

MeituKiss HD2

zdroj: GizChina

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here