Malý hudební smartphone Samsung Galaxy Music byl oficiálně představen

0

Samsung dnes oficiálně představil malý smartphone Galaxy Music, který je určen zejména pro hudební nadšence. Kompetní informace o tomto zařízení unikly na internet před několika týdny, pro naše pravidelné čtenáře tak nebudou následující řádky téměř žádnou novinkou.

Samsung Galaxy Music nabídne třípalcový displej s rozlišením 320×240 obrazových bodů, jednojádrový procesor s taktem 850 MHz, 512MB RAM, 4GB interní paměť, slot na microSD karty, 3mpx fotoaparát s LED bleskem a 1300mAh baterii. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Zájemci si budou moct vybrat ze dvou verzí, Kromě běžné verze (GT-S6010) bude korejský výrobce nabízet také dualSIM verzi s označením Galaxy Music Duos (GT-S6012).

Samozřejmostí by měla být vysoká kvalita zvuku (včetně podpory SRS, Sound Alive a dalších technologií), stereo reproduktory a FM rádio s RDS, vestavěnou anténou a možností nahrávání.

Samsung Galaxy Music bude dostupný ve třech barevných verzích. Výrobce zatím neoznámil žádné informace o dostupnosti ani ceně telefonu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here