Má Samsung problém s dodávkou skenerů pro Galaxy S5?

0

Včera se vyrojily zprávy, že má Samsung problémy s pokrytím dodávek čteček otisků prstů pro svůj nový model – Samsung Galaxy S5. Chvíli to vypadalo, že by to mohlo negativně ovlivnit začátek prodeje, protože by se opozdily objednávky. Jak se následně ukázalo, pravda bude asi jiná.

Will-iPhone-5-have-a-fingerprint-scanner-And-will-anybody-use-it_article_top

Korejská média v pondělí přišla s oznámením, že Samsung nestíhá přípravu prodeje Galaxy S5, protože současný dodavatel čteček otisků prstů/domovského tlačítka není schopen pokrýt zakázku Samsungu. Ten se prý údajně rozhodl oslovit dalšího výrobce, který by s ní pomohl. Konkrétně se mělo jednat o společnost CrucialTec.

Společnost Circletec, která již nyní čtečky pro Samsung vyrábí, je největší výrobce mobilních optických trackpadů a má také vlastní řadu čteček otisků prstů, že tedy nestíhá dodávku, bylo přinejmenším zvláštní. Čekalo se na oficiální vyjádření Samsungu, jak se věci mají, protože spotřebitelé byli zvědaví a možná se i báli, jestli nebude v každém modelu čtečka od jiného výrobce a tedy i jiné kvality.

Samsung odpověděl krátce a výstižně: „CrucialTec does not supply fingerprint scanner to Samsung Electronics“ (CrucialTec nedodá čtečtky otisků prstů pro Samsung Electronics. – Pozn.? Volně přeloženo). Korejská média popsala incident jako zahanbující. Tedy než se ukázalo, že informace není pravá. Od té doby se k situaci nijak nevyjádřila.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here