LG: V roce 2018 bude na trhu 40% flexibilních smartphonů

0

Ačkoliv se flexibilní telefony na trhu zatím moc neuchytily a zákazníci o ně vesměs nejeví zájem, LG do těchto telefonů vkládá velké naděje a je přesvědčeno, že udělalo správný krok.

LG_G_FLEX_04

Ředitel divize plánů nových produktů LG, Dr. Ramchan Woo jasně poznamenal, že s těmito telefony i nadále počítají a poodhalil i předpoklady do budoucna. “ Ploché telefony nás už jednoduše nebaví. LG G Flex dokáže nabídnou mnohem více a není to jen o jeho zahnutí. Zlepší se ergonomie a třeba i baterie. “ Při tvorbě G Flex zjistil tým Wooa, že problém nebude jen s displejem, ale i baterií. “ Bez baterie vám nebude fungovat žádný mobilní telefon. Díky naší nové „skládací“ technologii se nám podařilo vměstnat do telefonu baterii o kapacitě 3500 mAh, což rozhodně není špatné. “

Woo dokonce předpokládá, že trh s mobilními telefony bude pro zahnuté telefony přívětivý a odhaduje, že tyto telefony zaujmou 12% podíl na trhu v roce 2015. V roce 2018 by však číslo mělo vyrůst na rovných 40%. Flexibilita přináší také velkou odolnost telefonů, která by mohla být v budoucnu klíčová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here