LG Spectrum – nová konkurence pro Galaxy Nexus

3

Americký operátor Verizon představil nový telefon LG Spectrum, který svou výbavou „útočí“ na Galaxy Nexus. Nejde o úplnou novinku, ale pouze mírně upravené LG Optimus LTE. To korejský výrobce představil minulý rok v říjnu na domácím trhu.

Spectrum nabídne špičkový 4,5″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a technologií True HD IPS, díky které displej zobrazí ostřejší a jasnější text a příjemné barvy s jejich automatickým nastavením. Nechybí ani dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S3 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM a 8mpx fotoaparát s natáčením 1080p videa. Připojení k internetu probíhá pomocí 4G LTE, umožňující rychlost až 75Mbps. Zpočátku se telefon bude prodávat s Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

Americký operátor Verizon nabízí LG Spectrum za 200 dolarů (4000 Kč) s dvouletou smlouvou. Do Evropy se telefon v této konfiguraci nedostane, není ale vyloučeno, že se na starém kontinentě začne prodávat podobný model s 3G.

Graf ceny produktu Samsung i9250 Galaxy Nexus poskytuje server Heureka.cz

zdroj: pa

3 KOMENTÁŘE

  1. Hmm, tak Huawei už na CESu ukázal mobil včetně ICS a LG slibuje brzkou aktualizaci. Dopadne to stejně jako s LG Optimus 2x, na 2.3 sme čekali 3/4 roku. Můj další mobil už rozhodně nebude LG, nedá se jim věřit

  2. souhlasím s KIPE LG hardware dobrej ale soft a podpora špatná, ikdyž můj LG O2X s MIUI šlape jako hodinky 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here