LG představuje čtyři nové zástupce střední třídy

0

V pondělí ráno představila společnost LG čtyři nové zástupce střední třídy a to: LG Joy, které nabídne 4″ displej, LG Leon s 4,5″ displejem, LG Spirit, které disponuje 4,7″ displejem a nakonec LG Magna s 5″ displejem. Všechny telefony budou dostupné jak v 3G verzi tak i v LTE verzi.

LG Joy nabídne 4″ displej o neznámém rozlišení a 1,2 GHz procesor o zatím neznámém počtu jader. Verze s 3G i s LTE bude disponovat zadním 5 MP fotoaparátem a přední VGA kamerkou.

LG Leon s 4,5″ displejem o rozlišení 854 x 480 px. 3G verze nabídne 1,2 GHz procesor a LTE nabídne čtyřjádrový procesor o taktu 1,3 GHz. Vnitřní paměť se zastavila na hodnotě 8 GB a 8 MP nebo 5 MP zadní fotoaparát v závislosti na regionu. Vypínaví tlačítko a tlačítka na ovládání hlasitosti se nachází na zadní straně. Pod tlačítky se nachází baterie o hodnotě 1900 mAh.

S 4,7″ displejem, který nabídne rozlišení HD Ready (1280 x 720) se hlásí o slovo model LG Spirit. Procesory budou stejné jako u LG Leon. Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8 MP a sekunduje jí přední 5 MP kamerka. Baterie se zastavila na hodnotě 2100 mAh.  LG Magna nabídne stejné specifikace až na dvě výjimky a to displej, který je o 0,3″ větší a větší baterii, která má hodnotu 2540 mAh.

LG se nevyjádřilo k ceně, ale dozvíme se ji na začátku tohoto týdne, kdy se modely dostanou do prodeje.

 lgbeatles lgbeatles1

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here