LG představí na MWC „revoluční telefony“ [aktualizováno]

8

LG začíná novinářům rozesílat pozvánky na svou tiskovou konferenci, kterou uspořádá v rámci barcelonského mobilního veletrhu MWC. V pozvánce korejský výrobce uvádí, že představí „revoluční smarthony“, proto se podívejme, co můžeme od LG na konci února očekávat:

LG X3

LG X3 bude nejspíš novou vlajkovou lodí společnosti. Ve výbavě můžeme očekávat čtyřjádrový procesor Tegra 3 a velký 4,7″ displej s HD rozlišením 1280×720. Fotoaparát na zadní straně telefonu nabídne rozlišení 8mpx, přední potom 1,3mpx. Nesmíme opomenout ani vnitřní 16GB paměť rozšířitelnou pomocí microSD karty. I přes tuto bohatou výbavu by tloušťka telefonu neměla přesáhnout příjemných 9 milimetrů.

Druhým telefonem se čtyřjádrovým procesorem bude LG P700, které nabídne také displej s rozlišením 640×480 a hardwarovou QWERTY klávesnici.

LG GX2 zadní pohled
LG CX2

Neméně zajímavým telefonem bude druhá generace Optimusu 3D, známá pod kódovým označením CX2. V jeho výbavě najdeme dvoujádrový procesor od Texas Instruments taktovaný na 1,2 GHz, stereoskopický NOVA displej s trojrozměrným obrazem bez použití speciálních brýlí, dvojice fotoaparátů na zadní straně s rozlišením 5mpx, Wi-Fi s podporou DLNA, Bluetooth 3.0 a 8GB interní paměť.

A nesmíme zapomenout ani na LG Optimus Vu, které jsme mohli poprvé vidět na oficiálním videu před několika dny. To zaujme obrovským 5″displejem s rozlišením 1024 × 768 a poměrem stran 4:3. Podle nepotvrzených informací najdeme ve výbavě taktéž dvoujádrový procesor Qualcomm WPQ8060 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 8GB interní paměť a 8mpx zadní fotoaparát.

LG Optimus L3

LG na MWC nejspíš představí také malý levný telefon LG Optimus L3 vybavený 3,2palcovým displejem s rozlišením 240×320 pixelů. K další skromné výbavě telefonu patří 3megapixelový fotoaparát, FM rádio, GPS, bluetooth, Wi-Fi, HSDPA a slot na microSD karty. Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread. Optimus L3 jsme poprvé mohli vidět na internetových stránkách jednoho švédského e-shopu, kde je k předobjednání za v přepočtu 3650 Kč.

Poslední očekávanou novinkou od korejského výrobce je LG Miracle s operačním systémem Windows Phone. Ten se může pochlubit 4″ NOVA displejem s WVGA, 1GHz procesorem Snapdragon, 8GB vnitřní pamětí, 5mpx zadním fotoaparátem s natáčením 720p videa a přední VGA kamerou pro videohovory.

Jsou podle vás novinky, které LG představí na veletrhu MWC opravdu revoluční? A na jaký telefon se těšíte nejvíce?

8 KOMENTÁŘE

  1. Spravte si konečně fancybox. Nefunguje zobrazení většího obrázku všude na vašich stránkách (v Chrome ani v IE).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here