LG Optimus G se konečně začalo prodávat v České republice

1

LG Optimus G

Po dlouhých měsících čekání se na pultech našich obchodů konečně objevil smartphone LG Optimus G z oficiální české distribuce. Jen připomeňme, že smartphone byl představen už na konci srpna loňského roku, na začátek prodeje v ČR jsme tak museli čekat těžko uvěřitelných sedm měsíců.

LG Optimus G během této doby sice ztratilo statut vlajkového modelu, který mu sebral Optimus G Pro, stále však jde o špičkový smartphone, který překonávají jen letošní novinky, jako jsou Sony Xperia Z, HTC One a Samsung Galaxy S4. Nad nimi však Optimus G vítězí cenou, která se pohybuje kolem 14 000 Kč.

Ve výbavě LG Optimusu G najdeme 4,7″ IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Nechybí ani 13mpx zadní fotoaparát s natáčením Full HD videí, 1,3mpx přední kamerka pro videohovory, NFC a nevyjímatelná baterie o kapacitě 2100 mAh. Operační systém se nedávno dočkal aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean.

Doufejme, že se LG v prodeji svých příštích modelů polepší a už zmiňovaný Optimus G Pro k nám nedorazí až na podzim.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here