LG Optimus G Pro se začíná prodávat v USA

0

LG Optimus G Pro ATT

LG Optimus G Pro už přestává být exkluzivním zbožím jen pro asijské trhy. Výrobce totiž svůj vlajkový model začíná nabízet na americkém trhu, kde bude k dostání od 9. května u mobilního operátora AT&T. Jde o první náznak toho, že se smartphone objeví také na evropském trhu. Kdy se tak stane, však zatím stále zůstává záhadou.

Výbava americké verze LG Optimus G Pro zůstala totožná s výbavou korejské verze. Novinka má 5,5″ IPS displej s Full HD rozlišením, který by díky jemnému zakřivení krycího skla měl podle výrobce nabídnout dosud nevídaný “2,5D efekt”.

LG Optimus G Pro nebude zaostávat ani v rychlosti, a to díky přítomnosti čtyřjádrového Snapdragonu 600 taktovaného na 1,7 GHz, kterému dělají společnost 2GB RAM a 32GB vnitřní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty. K další výbavě telefonu patří 13mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, NFC, 3140mAh baterie a operační systém Android 4.1 Jelly Bean.

Operátor AT&T bude LG Optimus G Pro nabízet s dvouletou smlouvou za 200 dolarů (4 000 Kč), běžná cena smartphonu byla stanovena na 550 dolarů (10 900 Kč).

zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here