LG Optimus 3D Max se začíná prodávat na evropských trzích

0

Optimus 3D Max je jedna z novinek, kterou letos LG představilo na veletrhu MWC v Barceloně. A tento nástupce oblíbeného LG Optimusu 3D se nyní začíná prodávat v Evropě. Dnes byl prodej zahájen v Německu a během několika dnů až týdnů se telefon objeví i na pultech českých obchodů.

Cena ve volném prodeji je odhadována na asi 13 000 Kč včetně DPH. Nedočkavější zájemci si mohou LG Optimus 3D Max koupit už nyní z tzv. šedého dovozu a získat tak telefon nejen dříve, ale také levněji. V případě nákupu z šedého dovozu je ale také nutné počítat s určitými riziky.

Novinka je stejně jako původní Optimus 3D vybavena dvoujádrovým procesorem TI OMAP 4430, který je ale přetaktován na vyšší frekvenci 1,2 GHz (dříve 1 GHz) a doplněn o 1GB RAM. Displej s 3D zobrazením bez použití speciálních brýlí má uhlopříčku 4,3″ a je krytý nejnovějším odolným sklem Gorilla Glass 2. K další výbavě patří dvojice 5mpx fotoaparátů pro pořizování 3D snímků a videí, NFC, HSPA+, NFC,8GB interní paměť a 1520mAh baterie.

Mezi zajímavé funkce LG Optimusu 3D Max patří profily s nastavením telefonu měnící se v závislosti na vaší poloze, dálkoměr pro výpočet vzdálenosti a rozměrů předmětu při fotografování a pokročilý systém zpracování obrazu pro kvalitnější snímky. Telefon nabídne také 3D konvertor pro převod aplikací (např. Google Earth) do 3D. Obrázky, pořízené ve 3D pomocí fotoaparátu telefonu, lze jednoduše zobrazit v klasickém 2D pomocí přepínače na boční části přístroje.

Operačním systémem je Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Ice Cream Sandwich. Velkou výhodou proti předchůdci je znatelné snížení rozměrů a hmotnosti. Tloušťka telefonu se zmenšila z 12,9 mm na pouhých 9,6 mm a váha ze 168 g na 148 gramů.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here