LG oficiálně potvrdilo, že vlajková loď G3 bude mít QHD displej s adaptivním softwarem

0

Před týdnem jsme vás informovali o spekulacích k nové vlajkové lodi od LG, která ponese název G3. První informace naznačovaly, že LG G3 nabídne 2K, neboli QHD displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů, dále voděodolnost a prachotěsnost spolu s osmijádrovým procesorem taktovaným na 2,2 GHz. Další zpráva pak svým způsobem potvrzovala přítomnost QHD displeje.

LG G3

Dnes již můžeme QHD displej konečně potvrdit. Jihokorejský výrobce LG to totiž potvrdil v rozhovoru pro zahraniční portál Phone Arena. Takže nová vlajková loď LG G3 bude skutečně mít na svém 5,5palcovém displeji rozlišení Quad HD 2560 x 1440 pixelů, což znamená 538 pixelů na jeden palec.

Dále blíže popsal funkci „advanced personalization“, což bychom mohli volně přeložit jako „pokročilá personalizace“. Z obecného hlediska to znamená poskytování informací a oznámení v podobě připomínek z kalendáře, upozornění na zprávy, dopravní výstrahy apod. jako tomu je nyní. Zmíněná pokročilost však tkví v přizpůsobení se trendům uživatele, který si tak může vytvořit své vlastní rozhraní. Funkce se tak má stát více produktivní. V současné době si ovšem nedokážeme přesně představit, co to bude znamenat v praxi.

Očekává se, že LG G3 bude na trhu dostupný v polovině května. Do té doby si nejspíše budeme muset počkat na praktické objasnění.

Zdroj: Phone Arena a Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here