LG Nexus – první ukázky z fotoaparátu, další fotografie a záznamy ve skladovacím systému

4

Od prvních fotografií zatím nepředstaveného zařízení od LG s čistým Androidem, které je obecně považováno za nový LG Nexus telefon nestihlo uplynout ani 24 hodin a již tady máme další várku informací a fotografií.

Po včerejším bulharském fóru se dnes další fotografie stejného zařízení objevily také na kutilském XDA Developers fóru. Spolu s rozepsanými hardwarovými specifikacemi a slibem, že zodpoví na jakékoliv případné otázky, je zde zveřejnil uživatel s přezdívkou 4shae.

Můžeme-li věřit jeho příspěvkům v diskuzi, tak se na fotografiích nachází zařízení s názvem Optimus Nexus a hardwarovou výbavou naprosto identickou s tím, co tvrdily dřívější spekulace. Snad jedinou zajímavou informací, která nebyla dříve známá, je velikost vnitřní paměti. Ta bude u základního modelu pouze 8GB bez možnosti rozšíření skrze microSD slot.

Kromě fotografií zobrazujících telefon se dnes ráno podařilo na Google Picasa najít také první údajné ukázky, jak fotografuje sám telefon. Bohužel se nedá s jistotou říci, že opravdu pocházejí z telefonu.

Jediným vodítkem je totiž EXIF informace, která neuvádí přímo typ zařízení, ale pouze výrobce, kterým je údajně Google, a kódové označení mako. To by vzhledem k historii kódových označení odkazovalo na Nexus (Galaxy Nexusy – tuna, G1 – trout, Nexus One – mahimahi, Nexus S – herring), nicméně už neexistuje důkaz, že jde o ten náš Nexus od LG.

A i kdyby šlo o ten náš LG Nexus (nebo Optimus Nexus), tak je nutné vzít na vědomí, že se nejedná o finální produkt. Je tedy takřka zbytečné soudit aktuální kvalitu fotografií. Není totiž jisté, o jaký telefon jde ani v jaké fázi vývoje se právě nachází.

A nakonec se LG Nexus objevil také ve skladovacím systému prvního eshopu. Konkrétně v britském Carpone Warehouse a to rovnou ve dvou verzích, černé a bílé. Stejně jako u fotografií je však nutné vzít na vědomí, že nejde o směroplatnou informaci. Telefon totiž mohl do systému zadat nějaký zaměstnanec jen na základě včerejších spekulací.

Zdroj: pocket, pha, talk

4 KOMENTÁŘE

    • Souhlas… Pokud bude vypadat opravdu takto…bude to velká škoda. Protože současný Nexus beru opravdu za jeden z nejhezčích telefonů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here