LG na MWC 2013 představí trojici nových smartponů z řady L-Series

1

LG by za několik týdnů na veletrhu MWC 2013 mělo představit čtyři nové smartphony. Prvním z nich bude nová vlajková loď, s největší pravděpodobností Optimus G Pro. Dalšími novinkami pak budou noví zástupci řady L-Series, konkrétně Optimus L3 II, Optimus L5 II a Optimus L7 II. Právě jejich výbava nedávno unikla na internet a my si tedy trojici telefonů můžeme představit v drobném předstihu.

lg optimus l3 ii

Nejmenší z modelů, LG Optimus L3 II nabídne 3,2″ IPS displej s rozlišením 240 x 320 pixelů, jednojádrový procesor běžící na frekvenci na 1 GHz a 5mpx zadním fotoaparátem.

Ve výbavě LG Optimus L5 II nejspíš najdeme 4″ displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, procesor s jedním jádrem Cortex A9 taktovaným na 1 GHz, grafický čip PowerVR SGX531 a Android 4.1.2 Jelly Bean.

A nakonec LG Optimus L7 II, který unikl už dříve a následující řádky tedy nebudou pro naše pravidelné čtenáře žádnou novinkou. SMartphone bude vybaven 4,3″ IPS displejem, dvoujádrovým procesorem Snapdragon S4 s frekvencí 1 GHz, 8mpx fotoaparátem s možností natáčení HD (720px) videí a 2460mAh baterií. Operačním systém bude Android 4.1 Jelly Bean s grafickou nadstavbou a předinstalovanou sadou aplikací obsahující například nástroje QSlide, QuickMemo a QuickTranslator.

LG Optimus L7 II Dual black
LG Optimus L7 II

zdroj: ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here