LG G4 – výdrž baterie je srovnatelná s G3

0

LGG4

Telefon LG G4 je nejnovější vlajková loď společnosti LG. Tento telefon se může chlubit svými koženými zády, fotoaparátem, který patří mezi nejlepší na mobilním trhu a také kvalitním displejem s Ultra HD rozlišením. Dále do tohoto telefonu můžete vložit microSD kartu nebo vyměnit baterii, což se u tohoto modelu může hodit.

Právě baterie je slabé místo moderních smartphonů s velkými displeji a silnými procesory. Níže se můžete podívat, jak dopadl benchmark baterie LG G4. Benchmark nám odhalil, že LG G4 má výdrž na baterii skoro stejnou jako LG G3 a to 6 hodin a nějaké minuty k dobru, ale pořád budete mít možnost baterii vyměnit, takže pokud pojedete třeba pod stan, tak LG G4 vás nenechá ve štychu. LG G4 se může měřit i s telefony jako HTC One M9 nebo iPhone 6, ale není ani moc daleko od Samsungu Galaxy S6. Telefon, který moc konkurence ve výdrži baterie nemá, je Sony Xperia Z3.

Co se týká nabíjení, tak tady si LG G4 taky nevede špatně a s dodávanou nabíječkou jej nabijete za 2 hodiny a nějaké minuty k tomu. Rychlonabíječka by určitě dokázala čas nabíjení zkrátit, ale 2 hodiny nejsou vůbec špatný výsledek.

Screenshot_2015-05-04-17-04-34~2

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here