LG G2: další fotky a upřesňující informace o výbavě

0

LG G2 1

LG (Optimus) G2 se objevil na dalších fotografiích, přičemž na jedné z nich je porovnáváno se Samsungem Galaxy Note 2. Jak můžete sami vidět, novinka od LG má o asi polovinu tenčí rámeček kolem displeje.

LG G2 vs SGN2

Obrázky nám odhalily také některé další informace o výbavě smartphonu. Často se spekulovalo, že LG G2 se stane prvním mobilním telefonem s 3GB RAM. Nakonec to však vypadá, že se uživatelé budou muset spokojit s RAM o velikosti 2 GB, což potvrzují i dnešní uniklé informace. Neznámou zatím zůstávala kapacita baterie, která by nakonec měla být 2540 mAh.

LG G2 battery

K představení LG G2 by mělo dojít už 7. srpna, kdy korejský výrobce chystá tiskovou konferenci v New Yorku. Z výbavy už máme potvrzenou přítomnost čtyřjádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 800, který se objevil také v nedávno představené Sony Xperii Z Ultra.

K další výbavě vlajkové lodi by mohl patřit 5.2″ displej displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, 13mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka, dvojice stereo reproduktorů, podpora LTE Advanced a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Velmi zajímavým prvkem bude dvojice tlačítek na zadní straně telefonu sloužící například k ovládání hlasitosti.

zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here