LG G Flex – nejlidštější mobil všech dob (video)

0

Přinejmenším zvláštní. Tak by se dala popsat nová reklama na mobilní telefon LG G Flex. Údajně se má jednat o nejlidštější telefon všech dob. Minimálně do té doby, než je po minutě a půl telefon skutečně ukázán, se dle mého názoru pustilo LG se svým nápadem na tenký led. Reklama totiž buď diváka zaujme a podívá se na ni, nebo ho hned odradí a on ji vypne, aniž by se dokoukal do konce. Posuďte sami.

http://www.youtube.com/watch?v=WohB8WDYCZ0

Hodnotit nějak blíže reklamu by bylo čistě subjektivní, za mne však LG bylo možná až příliš originální. Pokud se zaměřím na poslední půlminutu videa, musím vyzdvihnout pár věcí. Jak těch pozitivních, tak těch negativních. Výrobce jej představuje jako „The Most Human Phone Ever“ („Nejlidštější telefon všech dob“ – Pozn.: Volně přeloženo.), což po chvíli vysvětluje vlastností materiálu, který tvoří zadní část přístroje. Ten se dokáže „sám zahojit“ tím, že po nějaké době škrábance (do jisté míry) zmizí.

Další zmíněná vlastnost je známá ohebnost. Kdy je možné jinak prohnutý telefon „narovnat“. Zcela jistě je to možné, pravda je taková, že se objevily ve světě zprávy, že displej ještě není plně uzpůsoben a několik kusů již prasklo. Ve videu je ukázána i velikost displeje – 6″ – spolu s informací, že se jedná o zahnutý OLED displej. Již však není ukázáno, že displej má slabší rozlišení, než je dnes zvykem, konkrétně 1280*720 pixelů.

Zdroj: Youtube

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here